Jídelní lístek

Pondělí             27.05. 2019     polévka: uzená s rýží (1,9)

  1. Vepřové medailonky na bylinkách, dušená rýže, kompot *** (1)
  2. Boloňské těstoviny s kuřecím masem (1,3,7)
  3. Opečená klobása, hrachová kaše, chléb, okurek (1,3,10)
  4. Rybí filé po orientálsku, brambory (1,4)

Úterý               28. 05. 2019     polévka: krkonošská cibulačka( (1,9)

  1. Vepřová pečeně, koprová omáčka, kynutý knedlík *** (1,3,7)
  2. Holandský řízek, bramborová kaše, okurek (1,3,7,10)
  3. Slezské nudličky s kuřecím masem, brambory (1,7)
  4. Bratislavské rizoto, salát (1)

Středa              29. 05. 2019     polévka: frankfurtská s párkem (1,3,7,9)

  1. Pečené kuře, bramborová kaše, okurek *** (1,7,10)
  2. Vepřový guláš, kynutý knedlík (1,3,7)
  3. Farmářské brambory /brambory, anglická slanina, klobása, rajčata, paprika (1)
  4. Vdolky s povidly a tvarohem, přesnídávka (1,3,7)

Čtvrtek             30. 05. 2019     polévka: hrachová (1,9)

  1. Játra po slovinsku, dušená rýže *** (1)
  2. Vepřová pečeně, šípková omáčka, bramborový knedlík (1,3,7)
  3. Vepřové ražniči, brambory, kompot (1)
  4. Kuřecí maso v listovém těstě, brambory, salát (1,3,7)

Pátek               31. 05. 2019     polévka: kmínová s vejci (1,9)

  1. Sázené vejce, dušený špenát, brambory *** (1,3,7)
  2. Vepřové Kung Pao, dušená rýže (1)
  3. Vepřové výpečky, dušené zelí, kynutý knedlík (1,3,7)
  4. Kuřecí maso, bylinkové brambory, kompot (1)

Sobota             01. 06. 2019     polévka: kroupová (1,7,9)

  1. Těstoviny s vepřovým masem a rajčaty *** (1,3,7)

Neděle             02. 06. 2019     polévka: slepičí s tarhoňou (1,3,7,9)

  1. Smažený kuřecí řízek, bramborová kaše, okurek **** (1,3,7)

Pondělí            03. 06 .2019     polévka: francouzská (1,3,7,9)

  1. Kuskus s kuřecím masem, salát *** (1)
  2. Bratislavské plecko, kynutý knedlík (1,3,7)
  3. Pečené kuře, bramborová kaše, okurek (1,7,10)
  4. Fazolový guláš s vepřovým masem, chléb (1)

Úterý               04. 06. 2019     polévka: květáková (1,7)

  1. Rybí filé na másle a kmínu bramborová kaše, kompot *** (1,3,4,7)
  2. Uzené maso, křenová omáčka, kynutý knedlík (1,3,7)
  3. Špagety s vepřovým masem a rajčaty (1,3,7)
  4. Smažené kuřecí křídla, brambory, salát (1,3,7)

Středa              05. 06. 2019     polévka: fazolová (1,9)

  1. Kuřecí maso, restovaná zelenina, brambory *** (1,9)
  2. Vepřová kotleta, se sýrem, brambory, salát (1,3,7)
  3. Pečená sekaná, dušená kapusta, brambory (1,3,7)
  4. Bramborové šišky s mákem, džusík (1,3,7)

Čtvrtek             06. 06. 2019     polévka: hovězí s tarhoňou (1,3,7,9)

  1. Segedínský guláš, kynutý knedlík *** (1,3,7)
  2. Smažený karbanátek, bramborová kaše, okurek (1,3,7,10)
  3. Maminčiny nudle, salát (1)
  4. Uzenářské ragú, dušená rýže (1)

Pátek               07. 06. 2019     polévka: slepičí s kapáním (1,3,7,9)

  1. Plněný paprikový lusk, rajská omáčka, kynutý knedlík *** (1,3,7)
  2. Luhačovický špaček z mletého masa, brambory, kompot (1,3,7)
  3. Vepřová pečeně, lovecká omáčka, bramborový knedlík (1,3,7)
  4. Zapečené brambory s brokolicí, kompot /bezmasé/ (1,3,7)

Sobota             08. 06. 2019     polévka: špenátová (1,7,9)

  1. Pečené kuře po provensálsku, brambory, kompot *** (1,9)

Neděle             09. 06. 2019     polévka: bramborová (1,9)

  1. Vepřový vrabec, kyselé zelí, kynutý knedlík *** (1,3,7)

Pondělí            10. 06. 2019     polévka: zeleninová (1,9)

  1. Vepřové maso, žampionová omáčka, kynutý knedlík ***(1,3,7,9)
  2. Kuřecí maso s broskví, šunkou a sýrem, brambory, tatarská omáčka (1,3,7)
  3. Smažené rybí filé, bramborová kaše, kompot (1,3,4,7)
  4. Opečená klobása, bretaňské fazole, chléb (1,3,7)

Úterý               11. 06. 2019     polévka: čočková (1,3,7)

  1. Drůbeží rizoto, salát *** (1,3,7)
  2. Vepřové výpečky, dušené zelí, kynutý knedlík (1,3,7)
  3. Plněná smažená koule /šunka a sýr/ brambory, tatarská omáčka (1,3,7)
  4. Vepřová pečeně, pepřová omáčka, dušená rýže (1,9)

Středa              12. 06. 2019     polévka: kulajda (1,3,7,9)

  1. Kuřecí medailonky, dušená rýže, salát *** (1)
  2. Hovězí svíčková, kynutý knedlík (1,3,7)
  3. Selský špíz, brambory, salát (1)
  4. Nudle s mákem, džusík (1,3,7)

Čtvrtek            13. 06. 2019     polévka: rajská s kapáním (1,3,7,9)

  1. Krůtí na zelenině, těstoviny *** (1,3,7)
  2. Marinovaná krkovice, šťouchané brambory, kompot (1,7)
  3. Karlovarský kotouč, dušená rýže kompot (1,3)
  4. Vaječná omeleta se špenátem, brambory (1,3,7)

Pátek               14. 06. 2019     polévka: krkonošská cibulačka (1,9)

  1. Květákový mozeček, brambory, kompot *** (1,3)
  2. Maso tří druhů, těstoviny (1)
  3. Kuřecí roláda, kuskus, kompot (1,3)
  4. Vepřové na kmínu, dušená rýže, kompot (1)

Sobota             15. 06. 2019     polévka: z fazolových lusků (1,7,9)

  1. Pečené kuře, brambory, kompot ***(1)

Neděle             16. 06. 2019     polévka: jarní (1,9)

  1. Vepřové na smetaně, kynutý knedlík *** (1,3,7)

Jídlo označené *** je bez přidaného cukru(dia kompot) – Čísla uvedena za jídlem jsou označení alergenů dle EU